AnasayfaHaberlerKöyler

Pazarköy Yürekleri Sızlatıyor !

Bolu Mengen’in beldesi olan ve belediyesi elinden alınan Pazarköy her geçen gün yürekleri dahada sızlatıyor. Dönemin Belediye Başkanı tarafından yeter

Türkiye Belediyeler Birliğinden Mengen’e Kamyon Hibe Edildi
27-28 Eylül 2014 30. Mengen Uluslararası Aşçılık ve Turizm Festivali
Mengen Dolu Yağışı Etkisi Altında

Bolu Mengen’in beldesi olan ve belediyesi elinden alınan Pazarköy her geçen gün yürekleri dahada sızlatıyor. Dönemin Belediye Başkanı tarafından yeterli hizmet alamayıp Pazarköy’ün çevresi çöplük yuvası olurken, kantar binası ise sular içersinde kaldı.

Belediye Başkanı döneminde hizmet alamayan Pazarköy’ün durumu incelendiğinde içler acısı bir hal almış durumda. Belediye elinden alınan ve adeta kaderine ter edilen Pazarköy, hizmetsizlik ve ilgisizlik yüzünden terk edilmiş durumda.

Beldenin deresi ve birçok yer belediye hizmeti olmadığından çöplüğe döndü. Vatandaşlar, ellerinden alınan belediyenin geri verilmesi isteyerek, “Belediye varken de hizmet alamadık. Belediyemiz gidince ortada kaldık. Beldemiz çöplük yuvası, her yer mikrop yuvası. Bir an önce tedbir alınması ve hizmet verilmesini bekliyoruz” diyerek tepkilerini göstermeye çalıştılar.

Pazarköy‘ün bu hızlı yok oluşu çöplüğe ve kaderine terk edilmiş olarak bırakılmış olmasına bir an önce yetkililerin fark edip gerekli çalışmaların başlatılacağını umuyoruz.

Pazarköy

Pazarköy kaderine bırakıldı.

Web sitemizin daha yeni olduğundan dolayı yavaş yavaş oturmaktadır. Siz hemşehrilerimiz için yakın zamanda sizlere sunacağımız Pazarköy Canlı Yayın için aşağıdaki linkten en kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

Pazaköy Canlı Yayın İzle; https://www.bolumengen.com/mengen-pazarkoy-canli-yayin.html

YORUMLAR

WORDPRESS: 2
DISQUS: 0