Bolu'dan Haberler

Mengen’de Vatandaş Yılan Şoku Yaşadı

Mengen’de Vatandaş Yılan Şoku Yaşadı

Mengen’de aracının yağını değiştirmek için kaputu açan otomobil sürücüsü korkunç manzara ile karşılaştı. Otomobilinin motor kısmında yaklaşık 3 metre uzunluğunda yılan gören sürücü büyük şok yaşadı.

Bolu’nun Mengen ilçesinde otomobil sürücüsü aracının yağını değiştirmek için kaputu açtığında motor kısmından yaklaşık 3 metre boyunda yılan çıktı. Sürücü büyük şok yaşarken, geçtiğimiz hafta da aynı bölgede başka bir otomobilin motor kısmından 2 metre yılan bulunduğu ortaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre, Mengen Devlet Hastanesinde güvenlik görevlisi olarak çalışan Tahan Taylan Eraslan, bahçede bulunan otomobilinin kaputunu açarak motorunun yağını değiştirmek istedi. Eraslan, gördüğü manzara karşısında şok oldu. Motor kısmında yaklaşık 3 metre yılını gören sürücü korku içinde aracından uzaklaştı. Mesai arkadaşlarıyla birlikte ellerine aldıkları sopayla 3 metre uzunluğundaki yılanı aracın motor kısmından çıkartmak isteyen Tahan Taylan Eraslan, başarılı olamayınca olay yerine Mengen Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’ne bağlı ekipler çağrıldı. İtfaiye ekipleri, motor kısmında bulunan yılanı uyuşturucu iğneyle sakinleştirdikten sonra çıkarttılar. Yılan daha sonra doğaya salındı.

Geçtiğimiz hafta yine hastanenin bahçesinde güvenlik görevlisi Hakan Cinköse’ye ait otomobilin motor kısmından 2 metre yılan çıktığı ifade edildi.

Related Articles

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir