AnasayfaHaberlerEtkinlikler

Köroğlu Türk Halk Müziği Topluluğun’dan Konser

Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi Köroğlu Türk Halk Müziği Topluluğu tarafından ‘Ferfene Gecesi' düzenlendi. Bolu'da bir ilki gerçe

Mengen Aşçılık Festivali’nde Gergin Anlar
Türkiye Belediyeler Birliğinden Mengen’e Kamyon Hibe Edildi
33. Mengen Aşçılık Festivali Programı Belli Oldu

Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi Köroğlu Türk Halk Müziği Topluluğu tarafından ‘Ferfene Gecesi’ düzenlendi. Bolu’da bir ilki gerçekleştiren ve 300 yıllık ‘Ferfene’ geleneğini izleyenlere sunan topluluk üyeleri konser bitiminde ayakta alkışlandı. Bolu’da yıllardır tüm konserleri beğeni ile izlenen Şef Tahsin Arslan yönetimindeki Köroğlu Türk Halk Müziği Topluluğu, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü konser salonunda gerçekleştirdiği ‘Ferfene Gecesi’ ile Bolulu sanatseverlerin karşısına çıktı, büyük beğeni ve alkış aldı.

Konsere Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve eşi Güler Yılmaz, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, daire müdürleri ile çok sayıda vatandaş katıldı. Dinleyicilerin kulaklarının pası silindi ve bir kaç saatliğine de olsa eskilere gittiler. Bolu Belediyesi, Mudurnu ve Mengen yöresi Halk oyunları ekipleri de gecede sahne aldı ve gösterileriyle konsere renk kattı.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0