AnasayfaHaberler

Kış Yeniden Geldi, Bolu’da Kar Yağışı

Ülkemizin hemen her yerini aniden saran soğuk havanın etkisiyle Bolu'da başlayan sağanak yağışın, yerini akşam saatlerinde kar yağışına bıraktı. Gün

Mengen 2. Etap Toki Projesi Temeli Atıldı
10 secrets about hot songs the government is hiding
Köroğlu Türk Halk Müziği Topluluğun’dan Konser

Ülkemizin hemen her yerini aniden saran soğuk havanın etkisiyle Bolu‘da başlayan sağanak yağışın, yerini akşam saatlerinde kar yağışına bıraktı.

Gün boyunca sağanak yağışın etkili olduğu Bolu‘da, akşam saatlerinde havanın soğumasıyla kar yağışı başladı. Zeminde etkili olmayan kar yağışı, kent merkezinde ve yüksek kesimlerde aralıklarla devam ediyor.

Bolu Meteoroloji Müdürlüğü yetkilileri, yağışların aralıklarla devam etmesini beklediklerini, hava sıcaklıklarının eksi 6 dereceye kadar düşebileceğini bildirdi..

Yetkililer, havaların soğumasıyla yakılan sobalar nedeniyle yaşanabilecek karbonmonoksit gazı zehirlenmelerine karşı vatandaşların çok dikkatli olması gerektiğini belirtti.

“Mart kapıdan baktırır kazma kürek yaktırır.” dedikleri şuan yaşadığımız durum olsa gerek. Mart ayını bitirmemize sayılı günler kala kazma kürek yaktırıyor. Memleketimiz Bolu‘nun yazı kışı ayrı bir güzel olunca artık ilkbahar ve yazı büyük bir heyecanlı bekliyoruz. 🙂

YORUMLAR

WORDPRESS: 2
  • comment-avatar
    mengen 9 sene ago

    Şaka maka kışda bitiyor ama artık hem üzücü hem sevindiriciii 😀

  • comment-avatar
    Trevormr 9 sene ago

    Simply internet bank things out … like the images! I try to know by considering other images, too.

DISQUS: