AnasayfaHaberler

Turhan Bulut ve Mengen Halkı İzzet Baysal Anma Törenine Katıldı

Mengen Belediye Başkanı Turhan BULUT ve ilçe halkının yoğun katılımıyla, 5 Mart 2018 Pazartesi günü hayırsever İşadamı Merhum İzzet BAYSAL’ın aramızda

Turhan Bulut ve Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları ile Toplantı
Mengen’de Mustafa Kemal Atatürk Parkı Açıldı!
Mengen Konukevi Yapılıyor

Mengen Belediye Başkanı Turhan BULUT ve ilçe halkının yoğun katılımıyla, 5 Mart 2018 Pazartesi günü hayırsever İşadamı Merhum İzzet BAYSAL’ın aramızdan ayrılışının 18. yılı anısına düzenlenen törene katıldı. Hemen ardından Abant İzzet Baysal Üniversitesi kampüsü içerisinde bulunan anıt mezar ziyaret edilerek, Merhum İzzet Baysal adına düzenlenen konferansa katılım sağlandı. Konferansta İzzet Baysal Vakfının 2018 yılı yatırımları içerisinde Mengen İzzet Baysal Aşçılık ve Gastronomi Eğitim Kampüsü’de tanıtıldı.

Törenin ardından Belediye Başkanımız, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Sn. Ahmet BAYSAL, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sn. Mustafa ALİŞARLI ile birlikte yapımı başlayacak Mengen İzzet Baysal Aşçılık ve Gastronomi Eğitim Kampüsü hakkında karşılıklı bilgi paylaşımında bulundular. 8 Martta yapılacak olan Senato toplantısında Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü hakkında olumlu bir görüşün belirleneceği umudu arttı.Belediye Başkanımız İzzet Baysal Vakfı Başkanı Sn. Ahmet BAYSAL ve AİBÜ Rektörü Prof. Dr. Sn. Mustafa ALİŞARLI’ya teşekkür ve şükranlarını arz etti.

Kaynak: Mengen Belediyesi

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
DISQUS: 1