Bolu'dan Haberler

Bolu Belediye Alaaddin Başkanı Yılmaz Hayırseverlere Teşekkür Etti

Bolu Belediye Alaaddin Başkanı Yılmaz Hayırseverlere Teşekkür Etti

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Kurban Bayramı sebebiyle hayırsever vatandaşlar tarafından Bolu Belediyesi Aşevi’ne yapılan kurban bağışlarını değerlendirdi.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Kurban Bayramı sebebiyle hayırsever vatandaşlar tarafından Bolu Belediyesi Aşevi’ne yapılan kurban bağışlarını değerlendirdi. Başkan Yılmaz, ihtiyacı olan vatandaşlara yıl boyunca yemek veren Aşevine yardım yapan tüm vatandaşlara teşekkür etti.

Yıl boyunca ihtiyacı olan vatandaşlara her gün sıcak yemek veren Bolu Belediyesi Aşevi, bu bayramda da hayırsever vatandaşların akınına uğradı. Bayramın ilk günü olmasına rağmen çok sayıda bağış yapılan Aşevini ziyaret eden Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Aşevi personeline de çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Bağışların en iyi şekilde değerlendirilerek gerçekten ihtiyacı olanlara en iyi şekilde ulaşacağını belirten Başkan Yılmaz, “Bolu Belediyesi ihtiyacı olanlara yıl boyunca AŞ veriyor ve dolayısıyla böyle bir hizmet için çalışan Aşevine kurban payı veren vatandaşlarımızı kutluyoruz. Allah bütün vatandaşlarımızdan razı olsun. Bu sene ise yeni bir şey daha başlattık. Üniversitemizde okuyan 150 kız ve 150 erkek öğrencimiz için misafirhane açtık ve bu misafirhanelerde de öğrencilerimize yıl boyunca yemek verilecek. Dolayısıyla hem ihtiyacı olan vatandaşlarımıza hem de ihtiyacı olan vatandaşlarımızın üniversiteyi kazanıp Bolu’ya okumaya gelmiş çocuklarına destek veren insanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Biz bu yardımları en iyi şekilde gerçekten ihtiyacı olanlara ulaştıracağız. Bayramda herkes kendi işi ile uğraşırken burada bizim personelimiz görev başındalar onlardan da Allah razı olsun. Kurban Bayramı’nda şu anda evinden yurdundan ayrılmış birçok insanımız, kardeşimiz var. Allah onlara da bir daha ki bayramda inşallah yuvalarında barış ve mutluluk içerisinde bir bayram geçirmelerini nasip etsin. Kan gölüne dönen coğrafyamızın birçok yeri inşallah Kurban Bayramı ile huzura ersin ve bundan sonra insan kanı akmasın. Bu vesilelerle Kurban Bayramımızın öncelikle Bolululara, sonra tüm Ülkemize ve İslam Coğrafyasına hayırlar getirmesini diliyorum” diye konuştu.

Kaynak: haberler.com

Related Articles

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir